درباره ما

بازدید: 309

سالمندی، بخشی ناگزیر از دوران زندگی بشری است؛ دوران طلایی و سراسر تجربه‌ای که  همه ما امیدواریم در کنار عزیزانمان و به سلامت سپری کنیم. 
در فرهنگ ملی ما اهمیت احترام به بزرگسالان و آنانکه مویی سپید کرده‌اند، همیشه وجود داشته است. ما هم در سپید مو بر آنیم که با ارج نهادن به گروه سالمندان و هم آنانکه در کنار سالمندان روزگار سپری می‌کنند، بخشی از خدمات کاری خودمان را به این عزیزان ارائه کنیم.
با توجه به تعریف سازمان جهانی بهداشت و بسیاری از نهادهای بین‌المللی که در این چارچوب فعالیت می‌کنند، ۶۰ سالگی آغاز سن سالمندی است و آمار و ارقام کشور نشان دهنده این مهم است که ما از سال 1410 وارد بحران جدی سالمندی در کشور خواهیم شد و ایران در دسته سالمندترین کشورهای جهان قرار خواهد گرفت. 

فروشگاه سالمند دغدغه سالمندان را دارد و در همین راستا بر آن است تا با فراهم کردن زمینه‎‌های مختلف کمک به این عزیزان با ارائه اطلاعات درست، علمی و برگرفته از تجربه حرفه‌ای افراد حوزه مراقبت و درمان پاسخگوی سوالات و مسائل شما در زمینه‌های مختلف مانند مشکلات حرکتی و فیزیولوژیکی، تغذیه، سلامتی، طب سالمندی، و ... باشد. هدف ما در سپید مو آگاهی بخشی در مورد این مقطع مهم زمانی در زندگی است.
برای تکمیل دایره خدمات به عزیزان سالمند، ابزارهای دیجیتال نیز به ارائه خدمات تخصصی مورد نیاز سالمندان، خواهد پرداخت. به علاوه تصمیم‌های مهم و خاصی هم برای بهینه سازی مکان زندگی سالمندان داریم که در آینده نزدیک در لیست خدمات سالمند به استحضار شما خواهد رسید. 

در باره موسس فروشگاه سالمند (سالمند دات نت):

پرویز زاهد، چند دهه کار و تلاش در حوزه های فرهنگی، از تهیه کنندگی برنامه های تلویزیونی تا تبلیغات در شبکه های تلویزیونی، ورود به دنیای اینترنت، از مدیریت نینی سایت تا بنیانگذاری شاپفا، بعد از ارائه مشاوره به دهها شرکت و سازمان، اکنون خود در آستانه ورود به سالمندی هستم. با اینکه همه فکر و تلاشم روی فروش اینترنتی (پلتفرم توتو) است، ولی سالمند فعالیتی از جنس کسب و کار نیست.
سالمند برای من یک وظیفه اجتماعی است. یک کاری است از جنس دل و جان. یک پروژه برای ادای دین با تمام توان.

بازخوردها